Matjes silkė KONIGSMATJES, 750 g

 • Matjes silkė KONIGSMATJES, 750 g

  Kaina 1080 
  (1440 /kg)
  Į krepšelį 

  Karališka silkė matjes be odos, su uodegos segmentu. Didelė pakuotė.

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Kilmės šalis
  Olandija
  Svoris
  750 g
  Sudedamosios dalys
  SILKĖ (clupea harengus), druska
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energetinė vertė 718kJ/173kcal, riebalai 16-22g, iš kurių sočiųjų riebalų 2,5 g, angliavandeniai 0 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 12 g, druska 2 g.
  Laikymo sąlygos
  Atšildytą laikyti nuo +2°C iki +5°C ir suvartoti per 3 d. Užšaldytą laikyti -18°C. Atšildyto produkto pakartotinai neužšaldyti.
  Papildoma informacija
  Pagaminta rankomis. Sužvejota Atlanto vandenyne FAO27, žvejybos įrankis - žvejybiniai tinklai.
 • Karališka silkė matjes KONIGSMATJES - rinktinė originalaus paruošimo silkės filė

  Silkė matjes - tai jauna, neneršusi, didelio riebumo silkė, turinti minkštą ir švelnią konsistenciją, tiesiogine prasme tiesiog tirpsta burnoje. Dėl mažo druskos kiekio šis produktas turi labai subtilų skonį ir yra vertinamas net griežtų gurmanų. Silkė matjes yra gaudoma vos kartą per metu ir ruošiama rankomis tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Daugelis sako: "kartą paragavęs šios žuvies, amžinai tapsi jos gerbėju". Ši žuvis turi labai daug vertingų vitaminų A, D ir B12, seleno, jodo, fosforo ir, žinoma, Omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra ypatingai reikalingos žmogaus organizmui.

  Karališka silkė matjes KONIGSMATJES gali būti valgoma tradiciškai su karštomis bulvėmis, taip pat su ja galima ruošti originalias užtepėles ar mišraines (pavyzdžiui, foršmaką ar silkę pataluose), bei naudoti vieno kąsnio sumuštiniams. Be šios žuvies jau neapsieina ir svarbiausios metų šventės: Kūčios, Kalėdos, Naujieji Metai. Šią karališką silkę surasite ir daugelio restoranų valgiaraščiuose.

  Paruošimo būdas: silkė matjes KONIGSMATJES

  Tiesiog atšildykite reikiamą kiekį matjes silkės ir naudokite pagal savo norus- valgykite su bulvėmis, darykite sumuštinius ar mišraines. 

   

    

 • Sekite mus

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne