Šamo filė, 1 vnt.

 • Šamo filė, 1 vnt.

  Kaina 660 
  (1650 /kg)
  Į krepšelį 

  Šamas, šaldytas filė gaminys, žymimas "Žalio rakto skylute". 

  Gamintojas
  MB "Piscator"
  Prekės ženklas
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Svoris
  400 g
  Sudedamosios dalys
  Afrikinis šamas (lot. Clarias gariepinus) 100%.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 563 kJ/134,5 kcal, riebalai 6,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 2 g, angliavandeniai 0,3 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 17,8 g, druska 0 g.
  Papildoma informacija
  ŠALDYTA, parduodama fasuotomis pakuotėmis.
 • Šamo filė- sveikas ir sveikatai palankesnis produktas

  Šamas- tai pati didžiausia gėlavandenė plėšri žuvis, vis labiau populiarėjanti kulinarijoje. Uždarose akvakultūrose užaugintas šamas neturi šiai žuviai būdingo stipraus kvapo ir skonio. Šamūkio afrikiniai šamai auginami sveikai ir atsakingai: naudojant tyrą gręžinio vandenį, žuvis maitinama bio organiniais pašarai, be antibiotikų ir hormonų.

  Šamūkio šamo filė yra be jokių kaulų ar ašakų, todėl ją gali drąsiai valgyti ne tik suaugę, bet ir vaikai. Atvėsinta šamo filė vos išpjovus yra vakuumuojama ir šaldoma smūginiu šalčiu, be jokios glazūros, todėl atšildžius jūs turėsite tą patį žuvies svorį ir skonį tarsi ką tik pagautos žuvies.

  Šamo filė nauda organizmui

  Šamo filė turtinga vitaminu D ir kalciu (100 g šamo mėsos yra 63,5 mg kalcio). Šamūkio šamas yra be pridėtinių konservantų, todėl yra sveikesnė, turi mažiau riebalų, cukrų, druskos ir daugiau skaidulinių medžiagų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne