Midijos

 • Midijos yra valgomieji dvigeldžiai moliuskai, liaudyje dar vadinami varguolių austrės. Parduotuvėje "Aštuonkojis" šios jūros gėrybės parduodamos itin gera kaina. Astuonkojis.lt asortimente yra įvairios šaldytos midijos: skirtingų dydžių, midijos su kiautais, midijų mėsa be kiauto, mėlynos midijos. Visi parduodami moliuskai yra tik aukščiausios kokybės, iš patikrintų tiekėjų. Jūros gėrybes galite užsisakyti internetu ir atsiimti Vilniuje. Tad jei mėgstate midijas, tai pas mus tikrai rasite, ką pasirinkti, o jei dar jų nesate ragavę, labai rekomenduojame tą padaryti!   

  Midijos mėlynosios R SEAFOOD, 40/60, 1 kg

  Šaldytos virtos mėlynosios midijos su kiautais.  

  Kaina 600 
 • Midijos- populiari jūros gėrybė, vertingas valgomasis moliuskas

  Midijos pradėtos naudoti dar gilioje senovėje- jas ne tik valgė, bet senovės egiptiečiai iš midijų siūlų, kuriais šie moliuskai prisikabindavo prie paviršių, gamindavo audinį, primenantį šilką. Šiuo metu midijos auginamos daugelyje pasaulio šalių, jos pasižymi savitu ir subtiliu skoniu, yra ypatingai mėgstamos Azijos virtuvėje, o pvz. Japonijoje midijos yra meilės sąjungos simbolis, todėl per vestuves jauniesiems yra patiekiama tradicinė sriuba su šiais dvigeldžiais moliuskais, kad jų santuoka būtų stipri ir laiminga.

  Na o jeigu jūs patys norite paskanauti patiekalų iš midijų, Jums visiškai nereikia ieškoti azijiečių ar prancūzų virtuvės restoranų- Vilniuje midijas galite tiesiog nusipirkti mūsų parduotuvėje Aštuonkojis ir, pagal išsirinktą midijų receptą, pasigaminti įmantriausią patiekalą namuose, kaip pvz.: midijos grietinėlės padaže, midijos vyno padaže, midijos kokosų piene ar midijos su makaronais. Parduotuvės asortimente yra midijos su kiautu, lukštentos midijos, midijų mėsa, vidutinio dydžio ir didelės midijos.

  Kuo naudingos midijos?

  Dietologai šiuos dvigeldžius moliuskus rekomenduoja valgyti ne tik dėl to, kad jie turi vos 79 kcal 100 gramų, bet ir dėl naudingųjų medžiagų, kurių varguolių austrės turi apsčiai. Jose gausu vario, natrio, kobalto, jodo, mangano, cinko ir vitaminų PP, B1, B6, B2, E, D, kurie padeda atstatyti nusilpusią sveikatą. Ši jūros gėrybė taip pat turi daug lengvai virškinamų baltymų, bet mažai riebalų, todėl idealiai tinka tiems, kurie rūpinasi savo kūno linijomis arba turi padidėjusį cholesterolio kiekį. Be to, midijų baltymuose yra tokios amino rūgštys, kaip lizinas, triptofanas ir metioninas, kurios atsako už augimą, normalų kūno svorį, medžiagų apykaitą, hormonų balansą, raumenų struktūrą, gerą nuotaiką ir miego kokybę. Šių amino rūgčių žmogaus organizmas pats negamina ir negauna iš augalinės kilmės baltymų, todėl, kad nereiktų vartoti sintetinių papildų, rekomenduojama midijas kuo dažniau įtraukti į savo valgiaraštį.

  Midijų mėsa yra puikus polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis, o jos, kaip žinia, žmogaus organizmui naudinguos tuo, kad gerina medžiagų apykaitą, smegenų veiklą ir stabdo uždegimus. Antioksidantai ir jodas, esantys moliuskuose, padeda atkurti nusilpusį imunitetą ir gerina skydliaukės veiklą.

  Midijos internetu- gera kaina, paprasta užsakyti, lengva įsigyti!

  Jeigu jūs esate tikras midijų gerbėjas arba mėgstate ir kitas jūros gėrybes, tai interneto parduotuvėje Astuonkojis.lt tikrai surasite Jums patiksiančius Premium klasės žuvies ir jūros gėrybių produktus gera kaina. Maža to, jums nereikės atvykti, kad galėtumėte išsirinkti pageidaujamą produktą- midijas galite užsisakyti internetu, nes vos kelių mygtukų paspaudimu Jūsų pasirinktas produktas atsidurs krepšelyje, kurį, sulaukus patvirtinimo, Vilniuje galėsite atvykti atsiimti visiškai nemokamai. Nėra jokių minimalių krepšelio sumų, jokių užsakymo paruošimo mokesčių!
    

 • Prenumeruok ir nepraleisk naujienų!

  Naujienlaiškio prenumerata

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne