Raudonieji rožinės lašišos ikrai EKC LACHSKAVIAR Gorbuscha, 100 g

 • Raudonieji rožinės lašišos ikrai EKC LACHSKAVIAR Gorbuscha, 100 g

  Kaina 1699 
  (16990 /kg)
  Į krepšelį 

  Švelnaus skonio kuprės ikrai stikliniame indelyje

  Prekės ženklas
  Kilmės šalis
  Vokietija
  Svoris
  100 g
  Sudedamosios dalys
  ROŽINĖS LAŠIŠOS IKRAI (96 %) (lot. Oncorhynchus gorbuscha), druska, konservantai: E200 ir E211.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 922 kJ/220 kcal, riebalų 9,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,7 g, angliavandenių 5,3 g, iš kurių cukrų <0,5 g, baltymų 28,0 g, druskos 2,3 g.
  Papildoma informacija
  Lašišos ikrai: kilmės šalis – JAV/Alaska, sužvejota FAO 67, žvejybos įrankis tralai)
 • Gorbuscha lašišos ikrai, taip pat žinomi kaip kupros lašišos ikrai, yra išskirtinis švelnaus skonio delikatesas. Kuprotosios lašišos ikrų perlai yra vidutinio dydžio, apie 5 mm skersmens, ryškiai oranžinės spalvos. Jie yra švelnūs ir tiesiogine prasme tirpsta burnoje. Gorbuscha lašišos ikrų skonis yra subtilus, su malonia sūrumo nata ir jūros aromato užuomina. Mūsų laukinės Gorbuscha lašišos ikrai arba kuprotoji lašiša (Oncorhynchus gorbuscha) kilę iš Aliaskos iš šiaurinės Ramiojo vandenyno vandenų. Rožinės lašišos ikrai yra populiari alternatyva brangesnėms ikrų rūšims, nes jie taip pat pasižymi subtiliu skoniu, tačiau yra prieinama kaina. Patiekite ikrus ant subtilaus skrebučio gabalėlio arba blynų ir gukšnokite šampano ar sauso baltojo vyno taure, kad užbaigtumėte kulinarinį potyrį. Nesvarbu, ar išskirtinėms progoms, ar kaip dovana, Gorbuscha lašišos ikrai tikrai suteiks nepamirštamų pasimėgavimo akimirkų. Ikrai visada patiekiami atšaldyti, kad būtų išsaugotas jų šviežumas

   

  Monolith Caviar & Co. GmbH yra tarptautiniu mastu veikianti įmonė, kurios specializacija yra ikrų, žuvies ir kitų skanėstų gamyba bei platinimas. Įmonė įsikūrusi Haunetal-Neukirchen mieste. Puikų mūsų gaminių skonį visų pirma lemia ilgametė patirtis ikrų pramonėje. Pasaulinės partnerystės mums užtikrina aukštos kokybės išteklius, kurie toliau apdorojami mūsų gamyboje laikantis labai aukštų kokybės standartų. Žinoma, mūsų produkcija yra sertifikuota pagal IFS (International Featured Standards). Nuo pat įkūrimo 2008 m., Monolith Caviar & Co. GmbH tapo vis sparčiau augančia tarptautine kompanija, kurios gaminiai šiuo metu eksportuojami į 20 pasaulio šalių. 2500 m² gamybos plote kasmet apdorojama 160 tonų lašišų ikrų, gaminamos įvairios salotos ir ikrų kremai. Dėl plataus gaminių asortimento ir apie 30 motyvuotų darbuotojų iki šiol galėjome visiškai patenkinti klientų lūkesčius. Ateityje tai ir toliau bus mūsų pagrindinis prioritetas. Įsitikinkite mūsų gaminiais iš saugios, kontroliuojamos gamybos ir mėgaukitės aukščiausia kokybe – neprilygstama skonio patirtimi! Sąžiningos kainos, metiniai pristatymai ir trumpi pristatymo terminai yra Monolith Caviar & Co. GmbH savaime suprantamas dalykas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne