Raudonasis sausas vynas TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020, 750 ml

 • Raudonasis sausas vynas TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020, 750 ml

  Klasikinis raudonas vengriškas vynas iš Vilanio regiono (Vengrija)

  Prekės ženklas
  Spalva
  Raudonas
  Kilmės šalis
  Vengrija
  Regionas
  Villányi
  Metai
  2020
  Savybės
  Sausas
  Talpa
  750 ml
  Stiprumas
  13,5%
  Vynuogės
  Kékfrankos, Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir
 • Raudonasis sausas vynas TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020 - gomuriui malonus keturių vynuogių derinys

  Raudonasis sausas vynas TELEKI VILLÁNYI CUVÉE - populiarus vynas iš Vengrijos, užburiantis savo lengvu, maloniu vaisiniu skoniu. Šio vyno tikrasis potencialas pradeda skleistis būtent po dvejų ar trejų metų, todėl pasirinkę TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020 vyną Jūs galėsite mėgautis tikrai skaniu vynu iš istorinio Vilanio regionio.

  Vyno darykla Csányi įsikūrusi Vilanio miesto pakraštyje, kurios pirmtakę Chateau Teleki Winery 1881 m. įkūrė Zsigmondas Teleki. Dabartiniai savininkai tradicijų išlaikymą laiko itin svarbiomis, todėl paliko senąją rūsių sistemą beveik nepažeista (o tai yra didžiulė retenybė), o virš jos pastatė modernią vyno daryklą, atitinkančią šiandienos poreikius. Net ir turėdami pažangiai vyno gamybai reikalingas technologijas, Csányi vyno darykla puoselėja nusistovėjusias tradicijas, kurių esmė – nuoširdžiai atspindėti vynuogių vertybes jų vynuose.

  Csányi Winery plantacijos apima geriausius Vilanio vyno regiono vynuogynus, reikšmingiausi jų - Kopar, Csillagvölgy, Jammertal, Agancsos, Ördögárok ir Hársos. Visas plotas užima daugiau nei 380 ha, o metiniai 2 milijonų butelių pardavimai rodo, kad einama teisingu keliu ir šie vengriški vynai yra plačiai vertinami visame pasaulyje.

  Gamybos procesas: TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020

  Šis raudonas vynas yra 21 d. fermentuojamas ant vynuogių odelių 25-28°C temperatūroje, rūgščiai atspariose raudonajam vynui skirtose talpose. Maceracija vyksta su žiedine fermentacija Padovan rezervuaruose kartu su anglies dioksido maceravimu Ganimede rezervuaruose. 30% brandinimo vyksta didelėse vengriško ąžuolo statinėse, o 70% – rūgščiai atspariose plieninėse talpyklose.

  Skoninės savybės: TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020 

  Raudonojo sauso vyno TELEKI VILLÁNYI CUVÉE 2020 aromatas kupinas raudonų uogų ir žalių žolelių skonio. Taninai yra gana aštrūs su vyšnių skonio poskoniu, malonus ir šiltas pojūtis burnoje. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne