Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA I.G.P. Sicilia, 100 ml

 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA I.G.P. Sicilia, 100 ml

  Ypač tyras alyvuogių aliejus iš Nocellara of Belice ir Nocellara of Etna alyvuogių mišinio.

  Gamintojas
  Oleificio Russo
  Prekės ženklas
  Zammara
  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa
  100 ml
  Sudedamosios dalys
  100 % šalto spaudimo alyvuogių mišinys, pagamintas iš 50 % Nocellara del Belice ir 50 % Nocellara Etnea alyvuogių.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 3762 kJ/899 kcal, riebalai 99,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14,46 g, angliavandeniai 0 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 0 g, druska 0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir dienos šviesos.
  Papildoma informacija
  Šis OLEIFICIO RUSSO ZAMMARA ypač tyras alyvuogių aliejus turi saugomą geografinę kilmės nuorodą.
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA I.G.P. Sicilia -  naujas išpuoselėtas skonis Jūsų patiekalams

  Alyvuogių aliejus ZAMMARA I.P.G. Sicilia - tai dviejų alyvuogių, Nocellara of Belice ir Nocellara of Etna, mišinys su vidutinio stipraus vaisiškumo, žalių pomidorų ir artišokų aromatų natomis. Harmoningas, subalansuotas, kartokas ir šiek tiek aštrus, ilgai išliekantis skonis. Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA I.G.P. Sicilia puikiai tiks prie salotų, daržovių ir ant grotelių keptos mėsos. 

  Dėl savo organinės kilmės šis aliejus taip pat gali būti labai naudingas Jūsų žarnynui - gerai savijautai rekomenduojama kiekvieną rytą išgerti po vieną valgomąjį šaukštą tyro alyvuogių aliejaus. 

  Apie Zammara aliejus

  OLEIFICIO RUSSO ZAMMARA aliejai - tik tai, ką pasaulis gali pasiūlyti geriausio! Vieta, iš kurios kilę produktai, visada yra viena iš svarbiausių sąlygų, įtakojančių produktų kokybę. Šių aliejų kilmė – ypatingos Etnos ugnikalnio apylinkės, kurių nepaprastai turtinga ir nuostabiai derlinga žemė, susidariusi per tūkstančius metų, stipriai sąlygoja joje augančių alyvmedžių išskirtinumą. Šiose vietose visus darbus sudėtinga mechanizuoti, todėl alyvuogių derlius renkamas rankomis, lygiai taip pat, kaip senais laikais, tęsiant tūkstantmečių tradicijas. Dėl šių priežasčių Sicilijos alyvuogių aliejus ZAMMARA pelnytai vadinamas žaliuoju auksu ir yra unikalus pasaulinio garsumo produktas.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne