Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA D.O.P. Sicilia, 100 ml

 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA D.O.P. Sicilia, 100 ml

  Unikalus Nocellara Etnea, Biancolilla ir Moresca alyvuogių veislių mišinys iš Etnos papėdės.

  Gamintojas
  Oleificio Russo
  Prekės ženklas
  Zammara
  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa
  100 ml
  Sudedamosios dalys
  100% šalto spaudimo Nocellara dell'Etna, Biancolilla ir Moresca alyvuogių mišinys.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 3762 kJ/899 kcal, riebalai 99,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14,46 g, angliavandeniai 0 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 0 g, druska 0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir dienos šviesos.
  Papildoma informacija
  Šis OLEIFICIO RUSSO ZAMMARA ypač tyras alyvuogių aliejus turi saugomą geografinę kilmės nuorodą.
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA D.O.P. Sicilia - pavergs kiekvieno gero skonio mėgėjo širdį!

  Alyvuogių aliejus ZAMMARA D.O.P. Sicilia yra lengvo vidutinio vaisingumo, su artišokų, pomidorų, šviežios žolės ir karčiųjų migdolų natomis bei harmoningu kartumo ir aštrumo balansu. Šis aliejus yra pagamintas iš 3 vietinės veislės alyvuogių: Nocellara dell'Etna, Biancolilla ir Moresca. Nocella alyvuogės auga tik vulkaninės kilmės dirvožemyje. ZAMMARA D.O.P. aliejus puikiai dera su žuvimi (virta ir žalia), salotomis ir keptomis daržovėmis. Apkepkite baklažanus ant grotelių, įdarykite juos ožkos sūriu, petražolėmis ir česnaku, o tada užpilkite šlakelį šio prabangaus žalio aukso ir įsitikinsite, kad ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA D.O.P. Sicilia užkariaus mėgstamiausio aliejaus vietą Jūsų virtuvėje. 

  Apie Zammara aliejus

  OLEIFICIO RUSSO ZAMMARA aliejai - tik tai, ką pasaulis gali pasiūlyti geriausio! Vieta, iš kurios kilę produktai, visada yra viena iš svarbiausių sąlygų, įtakojančių produktų kokybę. Šių aliejų kilmė – ypatingos Etnos ugnikalnio apylinkės, kurių nepaprastai turtinga ir nuostabiai derlinga žemė, susidariusi per tūkstančius metų, stipriai sąlygoja joje augančių alyvmedžių išskirtinumą. Šiose vietose visus darbus sudėtinga mechanizuoti, todėl alyvuogių derlius renkamas rankomis, lygiai taip pat, kaip senais laikais, tęsiant tūkstantmečių tradicijas. Dėl šių priežasčių Sicilijos alyvuogių aliejus ZAMMARA pelnytai vadinamas žaliuoju auksu ir yra unikalus pasaulinio garsumo produktas.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne