Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA, 100 ml

 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA, 100 ml

  Ypač tyras alyvuogių aliejus iš Nocellara of Etna alyvuogių. 

  Gamintojas
  Oleificio Russo
  Prekės ženklas
  Zammara
  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa
  100 ml
  Sudedamosios dalys
  100% šalto spaudimo Nocellara Etnea alyvuogės.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 3762 kJ/899 kcal, riebalai 99,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14,46 g, angliavandeniai 0 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 0 g, druska 0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir dienos šviesos.
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA - tobulas skonis iš Etnos kalno papėdės

  Ypač tyras alyvuogių aliejus ZAMMARA, pagamintas iš vietinės veislės Nocellara Etnea alyvuogių, kurios auga tik vulkaninėje dirvoje, Etnos kalno apačioje, Sicilijoje, pasižymi sekančiomis savybėmis:

  • spalva: smaragdo žalia su šviesiu aukso geltonumo atspalviu;
  • aromatas: lengvas arba vidutiniškas žalių vaisių efektas su artišokų, pomidorų, šviežiai nupjautos žolės ir migdolų kvapais.
  • skonis: lengvas ir subtilus skonis, turintis šiek tiek kartumo ir aštrumo.

  Dėl savo lengvumo ir vos jaučiamomis kartumo bei pikantiškumo natomis, mažu rūgštingumo laipsniu, alyvuogių aliejus ZAMMARA ypač tinka vaikams nuo pirmųjų primaitinimo etapų. Dėl didelio antioksidantų, polifenolių ir vitamino E kiekio jį mėgsta tie, kurie renkasi sveikus ir sveikatai naudingus produktus. Subtilus šio aliejaus skonis ir spalva garantuoja, kad su šiuo aliejumi neužgošite, o tik sustiprinsite savo patiekalų skonio. ZAMMARA aliejus ypač dera su visomis tipiškomis Viduržemio jūros regiono virtuvėmis, kuriose gausu vietos kvapų, aromatų ir spalvų. 

  Apie Zammara aliejus

  OLEIFICIO RUSSO ZAMMARA aliejai - tik tai, ką pasaulis gali pasiūlyti geriausio! Vieta, iš kurios kilę produktai, visada yra viena iš svarbiausių sąlygų, įtakojančių produktų kokybę. Šių aliejų kilmė – ypatingos Etnos ugnikalnio apylinkės, kurių nepaprastai turtinga ir nuostabiai derlinga žemė, susidariusi per tūkstančius metų, stipriai sąlygoja joje augančių alyvmedžių išskirtinumą. Šiose vietose visus darbus sudėtinga mechanizuoti, todėl alyvuogių derlius renkamas rankomis, lygiai taip pat, kaip senais laikais, tęsiant tūkstantmečių tradicijas. Dėl šių priežasčių Sicilijos alyvuogių aliejus ZAMMARA pelnytai vadinamas žaliuoju auksu ir yra unikalus pasaulinio garsumo produktas.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne