Tuno didkepsniai, 1 kg

 • Tuno didkepsniai, 1 kg

  Kaina 1390
  (1390/kg)
  Į krepšelį 

  Šaldyti tuno kepsniai, be odos, be kaulų.

  Gamintojas
  Dayseaday
  Prekės ženklas
  Dayseaday
  Kilmės šalis
  Indonezija
  Papildoma informacija
  Šaldytas produktas.
 • Tuno didkepsniai- universalus produktas Jūsų virtuvėje

  Tuno didkepsniai- naudingos ir labai skanios žuvies kepsniai, kuriuos visuomet galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Tunas yra unikali žuvis, kurią galima kepti keptuvėje, orkaitėje, ant griliaus, troškinti, virti, naudoti šaltiems užkandžiams, salotoms ar sriuboms ruošti. Kokį gaminimo būdą bepasirinksite, tuno didkepsniai bus tas produktas, kuriuo Jūs tikrai nustebinsite savo artimuosius.

  Gamindami tuną, prisiminkite sekantį patarimą, kuris padės atsiskleisti tikram šios žuvies skoniui. Jeigu nuspręsite kepti tuną ant grotelių ar keptuvės, apverskite ar nukelkite jį nuo ugnies tuomet, kai tik iš viršaus susidarys auksinės spalvos plutelė. Priešingu atveju, per ilgai kepant, jo mėsa pasidarys kieta ir beskonė. Idealiai iškeptas tuno kepsnys yra tas, kurio viduryje bus šviesiai rausvos spalvos pjūvis, o kraštai- rusvi. 

  Tuno kepsniai: nauda organizmui

  Tunas yra viena iš populiariausių žuvų. Jo tanki mėsa, kuri turi būdingą raudoną spalvą, dažnai vadinama jūros jautiena ar veršiena (beje, sušalusio tuno spalva gali būti nuo šviesiai rožinės iki ryškiai rožinės). Šios žuvies filė turi didžiulį kiekį baltymų, vitaminų, mineralų, taip pat Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgščių. Jei į savo racioną reguliariai įtrauksite tuną, netrukus pastebėsite reikšmingą savo savijautos pagerėjimą ir imuniteto sustiprėjimą. Tai ne žuvis, o tikras stebuklas!
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne