Tradicinis Modenos balzaminis actas AFFINATO, DOP, 100 ml

 • Tradicinis Modenos balzaminis actas AFFINATO, DOP, 100 ml

  12 m. brandintas autentiškas Modenos balzaminis actas.

  Gamintojas
  Acetaia Malpighi
  Prekės ženklas
  Acetaia Malpighi
  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa
  100 ml
  Sudedamosios dalys
  100 % vynuogių misa.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energetinė vertė 1189 Kj/284 kcal, riebalai <0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių <0,01 g, angliavandeniai 71 g, iš kurių cukrų 64 g, baltymai 0,31 g, druska 0,029 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti kambario temperatūroje iki +25°C.
  Papildoma informacija
  Prieš vartojimą sukratyti.
 • Tradicinis Modenos balzaminis actas AFFINATO- italų gastronomijos lobis 

  Intensyvus, apgaubiantis, geidulingas. Šie trys žodžiai puikiai apibūdina tradicinį Modenos balzaminį actą, kuris yra vienas brangiausių italų gastronominių lobių. Tai daug daugiau nei tik pagardas – tai tradicija, palikimas, turtas, saugomas DOP prekės ženklo, gaminamas griežtai apibrėžtose teritorijose, ant žaliųjų Modenos kalvų.

  Autentiškas tradicinis Modenos balzaminis actas AFFINATO gaunamas acetifikavus tipiškų Modenos vynuogių, Trebbiano ir Lambrusco, virtą misą. Išvirusi misa paliekama fermentuotis ąžuolo, vyšnių, šilkmedžio ar kadagio statinėse, kurios galutiniam produktui suteikia nepakartojamą aromatą. 

  Tradicinis Modenos balzaminis actas AFFINATO, brandinamas ilgiau nei 12 metų. Jis turi ryškų skonį su medienos pėdsakais, harmoningą kvapą ir gerai subalansuotą tankį (tirštumą). 

  Šis autentiškas balzamikas tinka kokiam patiekalui: lašelis jo visuomet tiks prie sūrių, rizotų, makaronų patiekalų, raudonos mėsos, žuvies, vėžiagyvių ar desertų. Kiekvienam patiekalui jis suteiks trūkstamą akcentą pats neįkyrėdamas. Ideali pora: balzaminis actas AFFINATO ir 12 mėn. brandintas Pecorino sūris. 

  Ką rasite Modenos balzaminio acto AFFINATO komplekte?

  Senovės acto gamintojų konsorciumo patvirtinta dėžutė, kurioje, tarsi lobių skrynioje, rasite visame pasaulyje garsaus dizainerio Giorgetto Giugiaro sukurtą stiklinį 100 ml buteliuką su balzamiku. Kiekvienas butelis yra užplombuotas sunumeruotu ženklu su DOP logotipu, kuris patvirtina gamybos grandinę ir aukštus organoleptinių parametrų standartus. Komplekte taip pat yra matavimo dangtelis bei receptų knygelė. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne