Skumbrė atlantinė, 1 kg

 • Skumbrė atlantinė, 1 kg

  Kaina 520
  (520/kg)
  Į krepšelį 

  Neskrosta, šaldyta skumbrė, žuvies svoris - iki 600 g.

  Kilmės šalis
  Norvegija
  Sudedamosios dalys
  Atlantinė skumbrė (lot. Scomber Scombrus) 100%.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė rudeninės skumbrės 286 kcal, riebalai 28-33%, baltymai 17%, žieminės- 123 kcal, riebalai 16-22%, baltymai 17%.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti -18°C temperatūroje.
 • Atlantinė skumbrė- populiari šaldyta žuvis delikatesas

  Skumbrė atlantinė- žuvis, turinti savitą ir su niekuo nesupainiojimą skonį. Skumbrės mėsa yra labai sultinga, švelni bei maistinga, todėl ji tinka gaminti įvairius patiekalus, patiekti su mėgstamiausiais garnyrais bei pagardais. O receptų, kaip skaniai pagaminti skumbrę, yra visa gausybė, todėl net ir nepatyrusiam kulinarui tikrai pavyks sukurti tikrą šedevrą.

  Atlantinė skumbrė: nauda organizmui

  Atlantinė skumbrė turi labai daug vitaminų, ypač vitamino B-12 ir D, vertingų aminorūgščių, svarbių kaulų ir nervų sistemoms, mikro ir makro elementų bei Omega-3 rūgščių, kurios maitina smegenis ir tarnauja kaip statybinė medžiaga ląstelėms.Tai riebi žuvis, todėl ji pasižymi savitu, labai geru skoniu ir idealiai tinka rūkymui bei sūdymui, bet ją galima virti, kepti, troškinti ir kepti. Joje nėra smulkių kaulų, tad tie kurie nemėgsta rankioti žuvies kauliukų, turėtų likti patenkintais. Pabandykite išsikepti skumbrės orkaitėje su mėgstamomis daržovėmis- toks patiekalas ne tik papuoš šventinį stalą, bet taps puikia kasdieninio meniu dalimi. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne