Karštai rūkytas šamas, 1 kg

 • Karštai rūkytas šamas, 1 kg

  Kaina 1550
  (1550/Kg)
  Į krepšelį 

  Karštai rūkytas afrikinis šamas, žymimas "Žalio rakto skylute".

  Gamintojas
  MB "Piscator"
  Prekės ženklas
  Šamūkis
  Sudedamosios dalys
  AFRIKINIS ŠAMAS (lot. Clarias gariepinus, kilmės šalis Lietuva) 97%, natūralus prieskonių mišinys (GARSTYČIOS, morkos, raudonos saldžiosios paprikos, krapai, česnakai, juodieji pipirai) 2%, maistinė druska 1%. Prieskonių sudėtyje gali būti GARSTYČIŲ, SALIERŲ, SEZAMO SĖKLŲ, RIEŠUTŲ, PIENO ir jo PRODUKTŲ, GLITIMO turinčių JAVŲ ir jų produktų pėdsakų.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energetinė vertė 182 kcal/762 kJ, angliavandeniai 0 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymai 18,96 g, riebalai 11,8 g, druska 1 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti 0-+6°C temperatūroje. Po pakuotės atidarymo laikyti šaldytuve, suvartoti per 1 d.
  Papildoma informacija
  Gamybos data, galiojimo terminas ir partijos numeris nurodyti ant gamybinės etiketės ant vakuumo pakuotės. Parduodama fasuotomis vakuumuotomis pakuotėmis.
 • Karštai rūkytas Šamūkio šamas- sveikesnis rūkytos žuvies variantas

  Karštai rūkytas šamas- tai tikras šventinio stalo karalius ir vertingas produktas Jūsų įprasto valgiaraščio paįvairinimui. Šamas ypatingai naudingas vaikams ir sveikstantiems po ligos, nes jis turi daug mineralinių medžiagų, vitaminų ir lengvai pasisavinamų baltymų.

  Šamūkio šamas yra silpnai sūdytas, ypač švelnaus skonio, tikro alksnio malkų dūmų rūkymo. Žuvis užauginta maitinanat tik saugiais pašarais, be jokių GMO, nenaudojant hormonų ar antibiotikų, mineraliniame gręžinio vandenyje.

  Dėl auginimo ir apdorojimo būdo, šis karštai rūkytas šamas yra palankesnis sveikatai produktas, todėl yra žymimas Žalio rakto skylute.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne