Raudonasis sausas vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984, 750 ml

 • Raudonasis sausas vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984, 750 ml

  Raudonas sausas vynas iš Kachetijos regiono Sakartvele. 

  Spalva
  Raudonas
  Kilmės šalis
  Sakartvelas
  Regionas
  Kachetija
  Metai
  2017
  Savybės
  Sausas
  Talpa
  750 ml
  Stiprumas
  13,1%
  Vynuogės
  100% Saperavi Budeshuri
 • Raudonasis sausas vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984- besąlygiškos meilės rezultatas iš Solomnishvili 

  Raudonasis sausas vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984- tai vynas, kuriuo galima mėgautis dabar, tačiau jis taip pat turi puikų senėjimo potencialą. Mėgaukitės juo dabar arba palikite rūsyje dar 15 metų. Dekantuoti rekomenduojama pusvalandį.

  Solomnishvili vyninė yra asmeninis Gruzijos vyndario Georgijaus Solomnishvili projektas. Čia, nedideliame šeimos dvare, jis kiekvieną savo vyną traktuoja kaip menininkas meno kūrinį ir įdeda į jį savo sielą. Žinodamas apie savo žemę, dirvožemį, klimatą ir vynuoges, jis gamina puikius vynus. Vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984 yra ryškus Gruzijos vyno pavyzdys, kuriame dera senovinė Qvevri technologija ir klasikinė technologija, naudojant ąžuolo statinę.

  Raudonasis sausas vynas SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984 pagamintas iš 100% Saperavi Budeshuri vynuogių iš vynuogynų, augančių 550 metrų aukštyje. 35 metų augalams naudingas aliuvinis dirvožemis, kuriame gausu molio, žvyro ir kalkakmenio. Šis vynas fermentuojamas tradiciniuose terakotos puoduose (Qvevri) ir 18 mėnesių brandinamas prancūziškame ąžuole.

  SOLOMNISHVILI SAPERAVI 1984 vynas yra intensyvios ir sodrios raudonos spalvos, kuriame gausu juodųjų vyšnių, raudonų uogų, juodojo šokolado, tabako ir saldžių prieskonių aromatų. Švelnaus skonio, koncentruotas, elegantiškas ir šilkinis, švelnių taninų, ilgo pikantiško poskonio. Tai vynas, kuriuo galima mėgautis dabar arba po daugelio metų. Ragaukite šį vyną su brandintais, aštriais sūriais, raudona mėsa, šernienos troškiniais, kiaulienos kepsniu, kepta kalakutiena, veršienos tartaru.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne