Raudonasis sausas vynas Papari Valley 3 Qvevri Terraces 2020, 750 ml

 • Raudonasis sausas vynas Papari Valley 3 Qvevri Terraces 2020, 750 ml

  Tradicinio Qvevri gaminimo būdo vynas iš Kachetijos, Sakartvelo.

  Prekės ženklas
  Black Lamb Wine
  Spalva
  Raudonas
  Gamintojas
  Black Lamb Wine
  Kilmės šalis
  Sakartvelas
  Regionas
  Kachetija
  Metai
  2020
  Savybės
  Sausas
  Talpa
  750 ml
  Stiprumas
  13,8%
  Vynuogės
  Saperavi 100%
  Laikymo sąlygos
  Laikyti +4-25°C temperatūroje, vidutinės drėgmės sąlygomis.
 • Papari Valley 3 Qvevri Terraces 2020- Sakarvelo tradicijos ir skonis taurėje!

  Raudonasis sausas vynas Papari Valley 3 Qvevri Terraces pagamintas pagamintas iš Saperavi vynuogių, užaugusių Kachetijos regione. Saperavi yra pagrindinė raudonoji vynuogė Kachetijoje. Tai pasaulyje reta Teinturier tipo vynuogė, kurios sultys yra raudonos, o vynai pasižymi ypač intensyvia spalva (absoliučios daugumos raudonųjų vynuogių sultys yra šviesios, skaidrios, spalvą įgaunančios tik dėka maceracijos (mirkymo) kartu su vynuogių odelėmis). Pagrin

  Vynuogynas yra suskirstytas į atskirus plotelius ir iš kiekvieno plotelio yra pagaminama 1000 – 1.500 litrų vyno. Ploteliai ir kvevriai, kuriuose gaminamas vynas, yra sužymėti numeriais. Šio vyno privalumas - biologinė vyndarystė ir kvevrinė sistema- kai trys kvevriai yra vienas po kitu ir sujungti tarpusavyje. 

  Raudonasis sausas vynas Papari Valley 3 Qvevri Terraces laikomas kvevriuose 6 mėn ir nebrandinamas ąžuolo statinėse. Šis vynas yra intensyvios ir gilios raudonos spalvos, jame dominuoja slyvų, vyšnių, tamsių uogų aromatai. Papari Valley 3 Qvevri Terraces rekomenduojama tiekti 14-16°C temperatūroje. Jis puikiai dera prie mėsos patiekalų, žvėrienos troškinių. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne