Midijų mėsa R SEAFOOD, XL, 400 g

 • Midijų mėsa R SEAFOOD, XL, 400 g

  Virtos lukštentos midijos.

  Gamintojas
  Reaton
  Prekės ženklas
  R SEAFOOD
  Kilmės šalis
  Čilė
  Sudedamosios dalys
  MIDIJŲ (Mytilus Chilensis) mėsa 90%, vanduo 10%.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  465 kJ/111 Kcal, riebalai 2,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,4 g, angliavandeniai 7,6 g, iš kurių cukrų 0,1 g, baltymai 14,6 g, druska 1,0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti -18°C temperatūroje.
  Papildoma informacija
  Akvakultūros produktas. Užšaldytas greito šaldymo metodu. Prieš vartojimą palaikyti +2°C - +6°C temperatūroje ir suvartoti per 24 valandas. Atitirpinus pakartotinai neužšaldyti!
 • Midijų mėsa- paprasta gaminti, bet dieviškai skanu!

  Midijų mėsa jau išlukštenta, todėl ji gali būti patiekiama ne tik kaip savarankiškas patiekalas, bet ir kaip, užkandis ar salotų dalis. Įdėkite midijų į savo įprastus patiekalus ir pajusite, kaip jie suspindės nauju skoniu. Ypatingai rekomenduojame pabandyti pasigaminti plovą su midijų mėsa ar įdėti šių moliuskų į tradicinę sriubą (pavyzdžiui, barščius). Šios lukštentos midijos yra jau virtos, jas tereikia pašildyti, todėl dėkite šiuos moliuskus pačioje gaminimo pabaigoje.

  Midijų mėsa yra labai vertingas produktas. Ji turi daug vitaminų, baltymų ir mikroelementų, o taip pat šių moliuskų mėsa rekomenduojama tiems, kurie sportuoja ir rūpinasi savo figūra, nes midijos yra mažai kaloringos ir jose yra daug baltymų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne