Makaronai DE CECCO Penne Rigate Nr.41, 500 g

 • Makaronai DE CECCO Penne Rigate Nr.41, 500 g

  Kaina 185
  (370/Kg)
  Į krepšelį 

  Įstrižai pjaustyti trumpi makaronai iš Italijos.

  Gamintojas
  De Cecco
  Prekės ženklas
  De Cecco
  Kilmės šalis
  Italija
  Svoris
  500 g
  Sudedamosios dalys
  Kietųjų kviečių manų kruopų makaronai.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 1490 kJ/351 kcal, riebalų 1,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 69 g, iš kurių cukrų 3,4 g, maistinės skaidulos 2,9 g, baltymų 14 g, druskos 0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir dienos šviesos bei vengti drėgnų vietų.
 • Makaronai DE CECCO Penne Rigate Nr.41- universalūs ir populiarūs makaronai

  Makaronai DE CECCO Penne Rigate Nr.41 yra trumpų, įstrižai pjaustytų, riestinių makaronų šeimos dalis ir yra viena iš labiausiai žinomų makaronų rūšių. Tai vieni iš univeraliausių makaronų virtuvėje. Italų kalboje terminas penne reiškia žąsies plunksną, kuri istoriškai buvo naudojama rašyti, o jos galiukas buvo nupjautas įstrižai. Iš čia kilo makaronų forma ir jos pavadinimas. Penne makaronai turi tikslią pagaminimo datą: 1865 m. makaronų gamintojas Giovanni Battista Capurro iš San Martino d'Albaro (Genuja) gavo įstrižinės pjovimo mašinos patentą. Šiuo prietaisu buvo galima makaronus pjaustyti kaip plunksną, jų nesutraiškant ir pjaunant skirtingais ilgiais nuo 3 iki 5 centimetrų (mezze- tai pusė penne arba penne). Romos valstybės centriniame archyve saugomame dokumente aprašoma, kad iki šio išradimo įstrižą pjūvį buvo galima atlikti tik rankomis, naudojant žirkles, o tai buvo daroma labai lėtai ir reikalavo nemažų pastangų. Juolab, pjūvis būvdavo netaisyklingas, kai kurie makaronai pjaustant susplodavo.

  Makaronai DE CECCO Penne Rigate Nr.41 tinka juos ruošti orkaitėjes su mėsos padažais ar daržovių padažais, o dėl savo universalumo jie yra naudojami bet kokiam Viduržemio jūros regiono tradicijos receptui, pavyzdžiui, klasikiniam makaronų ptiekalui su pomidorais, bazilikais, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi ir parmezanu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne