Kūčiukai 500 g

 • Kūčiukai 500 g

  Tradicinis Kūčių vakarienės patiekalas ir simbolis. 

  (ŠALDYTA)

  Gamintojas
  Milta UAB
  Prekės ženklas
  Kavalio virtiniai
  Sudedamosios dalys
  Kvietiniai miltai (57%), kiaušiniai, vanduo, cukrus, alyvuogių aliejus, aguonos, mielės, juoduota druska. Gaminyje yra glitimo.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  energetinė vertė 1058,55 KJ/253 kcal, baltymai 7,9 g, riebalai 3,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,43 g, angliavandeniai 77,2 g, iš kurių cukrų 11,42 g, druska 0,4 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti ne aukštesnėje kaip -18C temperatūroje iki datos "tinka vartoti iki".
  Papildoma informacija
  Užšaldyti greito šaldymo metodu. Atitirpinus pakartotinai neužšaldyti! Tinka vartoti 6 mėnesius nuo užšaldymo datos. Užšaldymo data ant pakuotės.
 • Kūčiukai (šližikai)-  tradicinis lietuvių Kūčių vakarienės patiekalas

  Ar galite įsivaizduoti Kučių vakarienę be pagrindinio jos simbolio? Greičiausiai, kad ne. Mėgstate Jūs juos ar ne - kūčiukai arba šližikai jau daugelį metų neatskiriamas švenčių atributas. 

  Kūčiukai- tai nedideli prėski, šiek tiek saldintos tešlos su aguonomis kepinėliai, parastai valgomi su aguonpieniu. Kūčiukų kepimas namuose su šeima, tai liaudies tradicijų puoselėjimas ir puikus laikas, praleistas kartu su šeima. Bet jeigu šių tradicijų ir receptūros nesame atsinešę su savimi iš senelių, skanių naminių kūčiukų gaminimas gali tapti tikru iššūkiu. 

  Puiki išeitis- šaldyti KAVALIO kūčiukai, kuriuos tereiks pašauti į orkaitę ir namuose iškart pakvips Kalėdomis! Jums nereikės ieškoti jokių receptų, vargti užmaišant ar išminkant tešlą, viskas, ko reikės, tai išsikepti ir mėgautis tobulu skoniu, primenančiu naminius močiutės kepinius. O kad kūčiukai neprarastų savo magiškos galios, kepdami būtinai galvokite tik geras mintis!

  Paruošimo būdas:

  Kūčiukus kepti įkaitintoje 180C orkaitėje 15-20 min.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne