Krevetės BLACK TIGER 6/8, 1 kg

  • Krevetės BLACK TIGER 6/8, 1 kg

    Tigrinės krevetės su galva, šaldytos.

    Gamintojas
    BD Seafood Limited
    Prekės ženklas
    BD Seafood Limited
    Kilmės šalis
    Bangladešas
    Sudedamosios dalys
    KREVETĖS (lot. Panaeus Monodon), stabilizatorius E451, E452. Glazūros lygis-25%
    Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
    Energetinė vertė 258 kJ/61kcal, riebalai 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų 0,1 g, angliavandeniai 0,1 g, iš kurių cukrų 0,1 g, maistinės skaidulos 0,1 g, baltymai 15,2 g, druska 0,1 g.
    Laikymo sąlygos
    Laikyti ne aukštesnėje kaip -18°C iki datos "tinka vartoti iki". Atšildyto produkto pakartotinai nebeužšaldyti. Prieš vartojimą atšildyti esant +2-4°C, produktą nedelsiant paruošti ir suvartoti.
    Papildoma informacija
    Šaldytos. Produktą būtina termiškai apdoroti prieš valgį (>70°C).
  • Krevetės BLACK TIGER- karališkas jūros delikatesas!

    Krevetės BLACK TIGER- tai didelės krevetės, parduodamos šaldytos su galva. Savo pavadinimą šios jūros gėrybės gavo dėl unikalios spalvos – jų lukštas išmargintas juodomis juostelėmis. Dėl didelio tigrinių krevečių populiarumo kulinarijos pasaulyje jas imta auginti specialiuose ūkiuose. 

    Tigrinės krevetės BLACK TIGER: nauda organizmui

    Tigrinių krevečių naudą lemia jų maistinės savybės: jose yra didelis kiekis baltymų, natūralaus antioksidanto – vitamino E, daug omega-3 riebalų rūgščių. Skirtingai nei mažose krevetėse, ši rūšis turi mažiau riebalų daug kalcio, bei kitų žmogaus organizmui reikalingų medžiagų. 

    Krevetės BLACK TIGER: kaip gaminti?

    Nors tigrinės krevetės yra pakankamai išskirtinis delikatesas, jį gaminti yra gana paprasta. Šias jūros gėrybes galima virti, kepti keptuvėje arba ant grotelių, suvertas ant iešmelių. Česnakai, prieskoniai, austrių puikiai papildo subtilų ir malonų vėžiagyvių skonį. Be to, didele krevete visuomet galima tiesiog papuošti picą, salotas ar spagečių patiekalą. Pradžiuginkite savo šeimą ir svečius restorano vardo verta vakariene! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne