Krevetės apvyniotos bulvių siūlais BEN'S, 250 g

 • Krevetės apvyniotos bulvių siūlais BEN'S, 250 g

  10 vnt. didelių bulvių siūlais apvyniotų krevečių.

  Gamintojas
  BML Food Group Holland
  Prekės ženklas
  Ben's Easy Kitchen
  Sudedamosios dalys
  Bulvės (juostelės ir masė) 59%, krevetės 22% (Penaeus Vannamei), surimi 17% (pangasija 94%, cukrus, fosfatai, E450, E451), česnakai, palmių aliejus, sojų aliejus, druska, cukrus, tapijokos krakmolas, baltųjų pipirų milteliai, kviečių krakmolas, mielių ekstraktas.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energetinė vertė 427 kJ/102 kcal, riebalai 1,64 g, iš kurių sočiųjų riebalų 0,68 g, angliavandeniai 13,8 g, iš kurių cukrų 0,91 g, baltymai 7,94 g, druska 0,14 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti ne aukštesnėje kaip -18 C temperatūroje iki datos "tinka vartoti iki". Atšildyto produkto pakartotinai nesušaldyti!
  Papildoma informacija
  ŠALDYTA
 • Krevetės apvyniotos bulvių siūlais- lengvas, skanus ir sveikas užkandis

  Sultingos ir didelės krevetės apvyniotos traškiais bulvių siūlais- patikėkite šiam užkandžiui neatsispirs nei vienas šeimos narys ar Jūsų svečias! Mes žinome, kaip kartais nesinori kviestis svečių tik dėl to, kad pusė dienos teks praleisti prie puodų. Net jei ir nelaukiate nieko atvykstant, Jūs galite būti visuomet pasiruošę netikėtai užklupusiems lankytojams. Jei tik šaldiklyje turite šių bulvių siūlais apvyniotų krevečių, jokie netikėtumai jums nebaisūs. Krevetės su bulvių siūlais- greitai pagaminamos, o atrodo labai šventiškai ir originaliai. Jums nereikės plušėti gaminant maisto, tiesiog įdėti šias jūros gėrybes į gruzdintuvę ar orkaitę ir maistas bus paruoštas vos per kelias minutes.

  Paruošimo būdas: krevetės apvyniotos bulvių siūlais BEN'S

  Šias krevetes bulvių siūluose kepti 170-18°C gruzdintuvėje 3-4 min. iki kol apskrus (iki auksinio rudumo).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne