Karštai rūkyta vaivorykštinio upėtakio filė SEABOY, 100 g

 • Karštai rūkyta vaivorykštinio upėtakio filė SEABOY, 100 g

  Rūkytas vaivorykštinis upėtakis vakuuminėje pakuotėje.

  Kilmės šalis
  Turkija
  Svoris
  120 g
  Sudedamosios dalys
  VAIVORYKŠTINIAI UPĖTAKIAI (ONCORHYNCHUS MYKISS), druska.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė: 575 kJ/137 kcal, riebalų 4,4 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 1,07 g, angliavandeniai 0,13 g, iš kurių cukrų 0 g, baltymų 25,41 g, druska 0,56 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti -18°C temperatūroje. Atšildyto produkto pakartotinai nebeužšaldyti. Po atšildymo, laikyti šaldytuve +5°C ir suvartoti per 24 valandas.
  Papildoma informacija
  Šaldyta. Akvakultūros produktas.
 • Karštai rūkyta vaivorykštinio upėtakio filė- unikalaus skonio kokybė žuvies produktas

  Karštai rūkyta vaivorykštinio upėtakio filė- ilgai laukta naujiena parduotuvėje "Aštuonkojis". Tai unikalaus skonio, aukštos kokybės produktas, kuris tikrai paįvairins įprastą Jūsų šeimos valgiaraštį. Upėtakio mėsa yra išskirtinio skonio ir turi puikias maistines savybes, todėl vaivorykštinis upėtakis pagrįstai laikomas viena naudingiausių ir skaniausių žuvų. Upėtakio filė labai dera su šviežiomis daržovėmis ar tiesiog gabalėliu mėgstamos duonos.

  Karštai rūkytas upėtakis: nauda organizmui

  Lepindamiesi šia žuvimi ne tik mėgausitės nepakartojamu jo skoniu, bet ir praturtinsite savo mitybą vertingomis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, kurių reguliarus vartojimas teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, o taip pat mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Karštai rūkyta upėtakio filė turi daug įvairių vitaminų (A, D, E, PP), o taip pat nemažą fosforo ir kalcio kiekį, kuris stiprina kaulus, dantis ir sąnarius. Valgykite upėtakį ir pasirūpinsite savo puikia nuotaika ir naudingų medžiagų pasipildymu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne