Ekologiškas alyvuogių aliejus OLEASTRO

 • Ekologiškas alyvuogių aliejus OLEASTRO

  Prekės talpa Kaina Pirkti
  750 ml
  Kaina 13 
  Į krepšelį  
  500 ml
  Kaina 11 
  Į krepšelį  

  Ypač tyras alyvuogių aliejus iš Kipro.

  Gamintojas
  Oleastro Enterprises Ltd.
  Prekės ženklas
  Oleastro
  Kilmės šalis
  Kipras
  Sudedamosios dalys
  Pirmo spaudimo ypač tyras alyvuogių aliejus, išgautas spaudžiant tradicinėmis akmeninėmis girnomis. Užauginta be chemikalų.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energinė vertė 818 kcal, riebalai 90,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų baltymai 15,12 g, mononesočiųjų riebalų rūgčių 66,11 g, polinesočiųjų riebalų rūgščių 3,0 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti ilgai atidaryto butelio.
  Papildoma informacija
  Rūgštingumas - 0,2%.
 • Ekologiškas alyvuogių aliejus OLEASTRO - natūralus aliejus su aukščiausiu kokybės ženklu

  Ekologiškas alyvuogių aliejus OLEASTRO yra vienintelis alyvuogių aliejus Kipre, kuris visuose etapuose (gamybos, gavybos, sandėliavimo, išpilstymo) yra kontroliuojama vienos įmonės. Su didele meile ir rūpesčiu alyvuogės auginamos OLEASTRO ūkyje Kipre, nenaudojant jokių chemikalų.  Šis ūkis turi LACON ekologiško ūkininkavimo sertifikatą.

  OLEASTRO aliejui spausti naudojamos tik sveikos alyvuogės ir estrahavimo procesas vyksta tą pačią dieną – tai vienintelis būdas užtikrinti aukštą alyvuogių aliejaus kokybę. Aliejus yra gaminamas naudojant šaltą presavimą ir girnų akmenis, o tai yra vienintelis būdas išsaugoti nepakitusius polifenolius, maistines ir organoleptines (skonio, aromato, spalvos) savybes. 

  Ekologiškas alyvuogių aliejus OLEASTRO išgaunamas tik iš "koroneiki" alyvuogių, todėl pasižymi švelniu ir vaisiniu skoniu. Išspaustas aliejus yra laikomas nerūdijančio plieno rezervuaruose ir išpilstomas į butelius įmonės patalpose. Taip alyvuogių aliejaus nereikia niekur transportuoti, kas gali neigiamai paveikti kokybę. Šio aliejaus rūgštingumas yra 0,2%, todėl jis bus saugus kaitinti iki 240 laipsnių temperatūroje.

  Aliejų OLEASTRO rekomenduojama naudoti kepimui, salotoms, juo gardinti tiek šaltus, tiek karštus užkandžius bei patiekalus. Šis aliejus parduodamas 0.5 l ir 0.75 l talpos tamsaus stiklo buteliuose.

  OLEASTRO alyvuogių aliejaus apdovanojimai ir sertifikatai

  OLEASTRO alyvuogių aliejus yra gavęs keletą apdovanojimų, tokių kaip: CSTI Award 2016, Bio-Award 2014, Innovation Award 2013. Tai pirmasis ekologiškas alyvuogių aliejus iš Kipro, kuris yra eksportuojamas į gurmanų rinkas (Šveicariją, Prancūziją, Vokietiją, Japoniją ir kitas šalis).

  OLEASTRO alyvuogių aliejus yra sertifikuotas LACON ekologiško ūkininkavimo sertifikatu. Spaudykla, esanti ūkyje ir kurioje yra spaudžiamas šis alyvuogių aliejus yra sertifikuota pagal ISO22000 (maisto sauga), ISO 9001 (kokybė) ir ISO14000 (aplinkos tvarkymas), o rezervuarai, kuriuose laikomas OLEASTRO aliejus, yra sertifikuoti pagal ISO22000, ISO 9001 ir ISO14000 standartus. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne