Ekologiškas alyvuogių aliejus ATSAS, 250 ml

 • Ekologiškas alyvuogių aliejus ATSAS, 250 ml

  Ypač tyras alyvuogių aliejus Jūsų sveikatai!

  Gamintojas
  Atsas Organic Products Ltd.
  Prekės ženklas
  Atsas
  Kilmės šalis
  Kipras
  Talpa
  250 ml
 • Ekologiškas alyvuogių aliejus ATSAS - aukščiausios kokybės produktas Jūsų sveikatai!

  Ypač tyras alyvuogių aliejus ATSAS - tai ekologiškas, aukščiausios kokybės, pirmojo spaudimo, ypač daug polifenolių turintis alyvuogių aliejus, nepaprastai naudingas Jūsų sveikatai. 

  Moksliškai patvirtinta, kad ATSAS alyvuogių aliejus turi tiek daug polifenolių junginių, kad pakanka vos pusės arbatinio šaukštelio per dieną ir Jūsų organizmas bus praturtintas reikiamu kiekiu vitaminų bei mineralų. Remiantis Europos Sąjungos reglamentu (ES) Nr. 274/2014, kasdien suvartojant 20 g ATSAS alyvuogių aliejaus, jame esantys polifenoliai padės apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinės pažaidos. Kadangi tyrimais nustatyta, jog ATSAS alyvuogių aliejuje yra 98,9 mg (> 5 mg) hidroksitirozolio, tirozolio ir jų darinių, šio aliejaus pakanka suvartoti mažiau nei ES rekomenduojama norma – po pusę arbatinio šaukštelio kasdien. 

  ATSAS aliejus - tai darnios ūkininkystės, protingo derliaus nuėmimo ir gamybos produktas

  Viskas prasidėjo nuo to, kai vienas iš ATSAS įkūrėjų, aplinkos inžinierius Nicolas Netienas ir jo besilaukianti žmona Maria, išgręžė skyles sausame ir uolėtame Kipro dirvožemyje, kad pasodintų keturis tūkstančius alyvmedžių. Dabar, puikiai išmananti pažangiausias tvaraus ūkininkavimo technologijas, ATSAS komanda naudoja tik natūralų kompostą ir žemės dangą, kad aprūpintų medžius maistinėmis medžiagomis. Net karštomis, sausomis vasaromis šios alyvmedžių giraitės yra minimaliai laistomos ir tai yra siejama su didesniu polifenolių kiekiu.

  ATSAS komanda alyvuoges nurenka labai anksti, kai jose yra didžiausias polifenolių kiekis. Alyvuogės skinamos rankomis, o aliejaus ekstrahavimas pradedamas praėjus vos pusvalandžiui po derliaus nuėmimo. Tai padeda išsaugoti daugiau naudingųjų medžiagų, išvengti oksidacijos ir fermentacijos, atsirandančios, kai alyvuogės prieš malimą kuriam laikui yra paliekamos.

  Išspaustas alyvuogių aliejus nėra filtruojamas, o paliekamas maždaug mėnesiui rezervuare, kad nuosėdos natūraliai nusėstų. Vėliau aliejus supilstomas į tamsius stiklo butelius, kurie visiškai nepraleidžia šviesos. Tyram alyvuogių aliejui kenkia tiesioginiai UV spinduliai bei sąlytis su deguoni

  Ypač tyro alyvuogių aliejaus ATSAS nauda sveikatai

  2017 m. Atėnų universiteto tyrimas atskleidė, kad ATSAS aliejaus sudėtyje yra didžiausias kada nors užregistruotas polifenolių junginių kiekis. Naujausi moksliniai tyrimai rodo, kad daug polifenolių turintis alyvuogių aliejus gali padėti išvengti, gydyti ir kai kuriais atvejais panaikinti kai kurių ligų simptomus. Taip yra todėl, kad alyvuogių aliejaus polifenoliai yra antivirusiniai, antioksidantai, antimikrobiniai, priešuždegiminiai, antiaterogeninis (neleidžiantis kauptis riebalinėms medžiagoms ar apnašoms arterijose).

  Moksliniai klinikinių ir epidemiologinių tyrimų duomenys rodo, kad aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejuje esantys polifenoliai gali padėti sumažinti gliukozės, „blogojo“ cholesterolio ir bendrojo cholesterolio kiekį. Jie taip pat padeda užkirsti kelią ar kovoti su insultu, uždegimais, aterosklerozės, oksidaciniu stresu, aukštu kraujospūdžiu, širdies ligomis, krūties ir storosios žarnos vėžiui.

  ATSAS ekologiško aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus apdovanojimai

  • Trigubas aukso medalis – Aristoleo sveikatos apdovanojimas, 2018 m.;
  • Dvigubas aukso medalis – Aristoleo sveikatos apdovanojimas, 2017 m.;
  • Aukso medalis – „Olympia Health & Nutrition Awards“ 2016, 2017, 2018, 2019 m.;
  • Sidabro medalis – Londono sveikatos reikalavimo apdovanojimas – 2018 m. 

  Ypač tyras alyvuogių aliejus ATSAS idealiai tinka visiems, besirūpinantiems savo ir mylimų žmonių sveikata.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne