Dėmesio KONKURSAS!

2020-11-30

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mažųjų mūsų draugų piešinių nuotraukų lauksime iki gruodžio 10 d., o nugalėtojus skelbsime gruodžio 15 d.
O tie, kurie dar nieko nėra girdėję apie AŠTUONKOJO konkursą arba tiesiog apie jį pamiršo, visą informaciją rasite žemiau.
Kviečiame dalyvauti visus 5-18 m. vaikus ir paauglius, piešiant savąjį įsivaizduojamą aštuonkojį. Atrinktus piešinių autorius apdovanosime smagiais prizais.

Konkurso taisyklės:
1. Konkurse gali dalyvauti asmenys nuo 5 iki 18 metų.
2. Konkursui pateikiami individualūs darbai - vienas asmuo vieno piešinio autorius.
3. Priemones, kuriomis naudodamiesi tapysite piešinius, pasirenkate patys: guašas, akvarelė, aliejiniai dažai, spalvoti pieštukai, kreidelės ir pan.
4. Konkursui pateikti piešiniai turi būti atlikti NE kompiuterine technika.
5. Piešinio lapo formatas – A4.
6. Konkursui nereikia siųsti darbų originalų, mums pakaks jų nuotraukų.
7. Piešinių nuotraukas konkursui siųskite el. paštu: buktikras.info@gmail.com iki 2020 m. gruodžio 10 d. (imtinai), su prierašu el. laiške apie dalyvaujančio asmens vardą ir amžių, kontaktinį el. paštą ir/ar telefoną.
8. Konkursui pateikti darbai bus vertinami atskirose 5-8 metų, 9-13 metų, 14-18 metų amžiaus grupėse. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus išrinkta po 1 nugalėtoją.
9. Laimėtojus atrinks „griežta“ komisija – jaunoji mūsų Aštuonkojo autorė. Vertinant ji atsižvelgs į kūrybiškumą, originalumą, įdomų, savitą temos pateikimą, temos atitikimą.
10. Konkurso laureatai paaiškės 2020 m. gruodžio 15 d. Laimėtojus apie tai informuosime asmeniškai ir paskelbsime mūsų FB paskyroje, todėl dalyvaudami konkurse Jūs sutinkate, kad jūsų vardas, amžius ir atlikto darbo fotografija bus matoma viešai mūsų FB sienoje.

Aštuonkojis labai laukia Jūsų laiškų ir kviečia dalyvauti visus – ir didelius, ir mažus! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne