Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink, 250 ml

 • Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink, 250 ml

  Išskirtinės kokybės 2 metų brandinimo balzaminis actas. 

  Gamintojas
  Acetaia Leonardi
  Prekės ženklas
  Leonardi
  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa
  250 ml
  Sudedamosios dalys
  Vynuogių misa, vyno actas.
  Maistinė vertė (100 g/100 ml gryno produkto)
  Energetinė vertė 736,88 Kj/176 kcal, riebalai 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 38,7 g, iš kurių cukrų 38,7 g, baltymai 0,88 g, druska 0,04 g.
 • Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink - itališkas skonis Jūsų virtuvėje!

  Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink - tai produktas, gaminamas iš vynuogių misos ir vyno acto. Šis Modenos balzaminis actas neturi sudėtyje karamelės, kuria dažnai dirbtinai sodrinama balzaminio acto spalva. LEONARDI balzaminis actas savo spalvą gauna brandinimo statinėse metu- priklausomai nuo brandinimo laiko skiriasi produkto spalva, konsistencija, aromatinės savybės. Kuo ilgiau balzamikas brandinamas, tuo daugiau vandens išgaruoja, tuo labiau jis tirštėja, gali natūraliai susidaryti nuosėdų, sustiprėja jo aromatas. Savo balzaminį actą gamintojas žymi kokybės medaliais: vienas kokybės medalis atitinka du perpylimus (it. travasi) – maždaug du metus, nes apytiksliai kiekvienais metais, balzaminio acto tūriui sumažėjus statinėse, jį reikia perpilti į mažesnes. Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink turi 1 medalį, o tai reiškia, kad jis buvo brandintas 2 metus.

  Balzaminis actas LEONARDI iš Modenos PGI Serie 2 Pink  idealiai tinka: mišrioms salotoms, žalioms daržovėms, mirkymui, marinatams.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne