Baltasis vynas Tenute Nicosia Fondo Filara Grillo Sicilia DOC, 750 ml

  • Baltasis vynas Tenute Nicosia Fondo Filara Grillo Sicilia DOC, 750 ml

    Organiškas baltas vynas iš Italijos su saugoma kilmės vietos nuoroda. 

    Prekės ženklas
    Nicosia
    Spalva
    Baltas
    Gamintojas
    Nicosia S.p.A.
    Stiprumas
    13%
    Vynuogės
    Grillo
    Laikymo sąlygos
    Laikyti +2-20°C temperatūroje.
  • Tenute Nicosia Fondo Fillara- šis didelis ekologiškų vynų asortimentas, pagamintas iš pagrindinių Sicilijos vynuogių veislių, auginamų Etnoje ir Vitorijos apylinkėse, atspindi esminę gamintojo filosofiją: didžiausia pagarba žaliavoms ir puikiajai Sicilijos vyndarystės istorijai, vietinių vynuogių veislių ir tinkamiausios jų auginimui skirtos dirvos puoselėjimas, tvari gamyba, taikoma vynuogynuose ir vyno rūsiuose.  

    Dirvožemio tipas

    Smėlingas dirvožemis, esantis maždaug 200 m virš jūros lygio.

    Vynas, jo gamyba ir išlaikymas

    Tenute Nicosia Fondo Fillara baltasis vynas gaminamas iš rinktinių Grillo vynuogių, kurios yra viena iš geriausių vietinių Sicilijos vynuogių veislių. Vynuogės renkamos rankomis, į dėžes, rugsėjo pabaigoje. Kruopščiai atrinktos vynuogės, 12 valandų yra šaltai maceruojamos. Po atskyrimo nuo stiebelių, vynuogės yra lengvai prispaudžiamos. Po 48 valandų nusistovėjimo vynuogių sultys paliekamos fermentuotis kontroliuojamoje 15–18°C temperatūroje maždaug 20–25 dienas. Tenute Nicosia Fondo Fillara baltasis vynas fermentuojamas nerūdijančio plieno induose ir maždaug 2-3 mėnesius buteliuose.

    Degustacija

    Šis baltasis vynas yra intensyvios šiaudų geltonos spalvos. Tenute Nicosia Fondo Fillara baltasis vynas pasižymi minkštu, gaiviu ir ilgalaikiu vyno skoniu, kuriame atsiskleidžia patraukli citrusinių vaisių ir aromatinių žolelių puokštė. 

    Vyno patiekimas

    Geriausia patiekti 10-12°C temperatūros. Šis baltasis vynas puikiai dera su jūros gėrybėmis, vėžiagyviais, omarais, o taip pat su daržovėmis ir šviežiais ar minkštais sūriais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne