Baltasis vynas Domaine Ostertag Gewürztraminer Les Jardins 2018, 750 ml

 • Baltasis vynas Domaine Ostertag Gewürztraminer Les Jardins 2018, 750 ml

  Baltas prancūziškas vynas su nuostabiu Turkiško lukumo, rožių, žolelių ir prieskonių aromatu.

  Prekės ženklas
  Domaine Ostertag
  Spalva
  Baltas
  Regionas
  Elzasas
  Metai
  2018
  Talpa
  750 ml
  Stiprumas
  12%
  Vynuogės
  Gewurztraminer
 • Vynas Domaine Ostertag Gewurztraminer Les Jardins 2018 - sodrus ir subalansuotas vaisiškumas   

  Šis baltasis vynas yra gaminamas iš Gewurztraminer rūšies vynuogių, augančių Prancūzijos Elzaso regiono vynuogynuose. Kaip ir visi Ostertag vynai, Domaine Ostertag Gewürztraminer Les Jardins 2018 yra puikus Žemutinio Reino vynuogynų atspindys. Jis pasižymi nuostabia pusiausvyra: sodriu skonis ir subalansuotas vaisiškumas.

  Domaine Ostertag vynuogynas ir vyndarys

  André Ostertag garsėja kaip „revoliucinis“ vyndarys ir, ko gero, yra vienas labiausiai gerbiamų asmenų Elzase. Jis visuomet perženga tradicines vyndarystės ribas, nuolat eksperimentuoja, diegia naujoves ir jo kuriamas vynas sugeba nustebinti net ilgamečius somelje. Nuo 2017 m. derliaus André pasitraukė ir perdavė vyno gamybos verslą savo sūnui Artūrui, kuris iki to laiko daug keliavo po pasaulį, mokydamasis savo amato ir keletą metų dirbo kartu su savo tėvu.

  Dauguma Domaine Ostertag vynų yra fermentuojami visiškai sausai, todėl jų universalumas prie stalo lenkia daugelį kitų šio regiono vynų. Ąžuolo naudojimas gamybos procese sustiprina tradicinių Elzaso vynuogių veislių vertę, o vynas pasižymi giliu gomuriu juntamu skoniu.

  Gamybos procesas Domaine Ostertag Gewurztraminer Les Jardins 2018 

  Vynuogės imamos iš 6 nedidelių vynuogynų su dviejų skirtingų tipų dirvožemiais: viename su molio-smiltainio dirvožemis, o kitas su klintmoliu ir moliu. Šie vynuogynai yra biodinamiškai auginami naudojant natūralų apdorojimą ir sekant mėnulio fazes. Vynuogės skinamos kuo vėliau, kad juose būtų didesnis cukraus kiekis ir jos būtų saldesnės. Nuskintos vynuogės yra švelniai spaudžiamos, o fermentacija vyksta nerūdijančio plieno talpyklose kontroliuojamoje temperatūroje. Vyne yra šiek tiek likutinio cukraus.

  Skoninės savybės Domaine Ostertag Gewurztraminer Les Jardins 2018 

  Tai aromatingas baltasis vynas su rožių vandens natomis, egzotiškų vaisių, turkiškų saldėsių užuominomis, subtiliu žolelių ir prieskonių aromatu. Gomuryje jaučiamos vynuogių, ličių bei arbatos natos. Skonis yra gaivus, bet tuo pačiu sodrus ir kvapnus. 

  Patiekimas Domaine Ostertag Gewurztraminer Les Jardins 2018 

  Šis baltasis vynas pakankamai universalus, tačiau ypač puikiai tinka prie aštraus maisto, pvz.tailandietiško kario ar kiniškos saldžiarūgštės vištienos, daržovių patiekalų, minkšto sūrio.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne