Baltasis saldus vynas UBY No. 4, 750 ml

 • Baltasis saldus vynas UBY No. 4, 750 ml

  Baltas saldus vynas iš Prancūzijos su saugoma geografine nuoroda Côtes de Gascogne.

  Spalva
  Baltas
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Regionas
  Côtes de Gascogne
  Savybės
  Saldus
  Talpa
  750 ml
  Stiprumas
  11%
  Vynuogės
  70% Gros Manseng, 30% Petit Manseng
 • Baltasis saldus vynas UBY No. 4 - intensyvus, saldus ir vaisinis vynas iš Prancūzijos

  Baltasis saldus vynas UBY No. 4, pagamintas iš Gros ir Petit Manseng vynuogių, turi saldų, tačiau subtilų ir gaivų egzotinių vaisių skonį, su ryškiomis pasiflorų, ananasų ir mangų natomis. 

  UBY No. 4 vynas puikiai tinka kaip aperityvas prie žąsų kepenėlių, aštrių ar saldžių patiekalų. Jį taip pat verta rinktis, jei Jūs mėgstate jaukiai vakaroti skanaudami sušius ar makaronus su žuvimi bei jūros gėrybėmis. Šio saldaus vyno gyvumas ir švelnumas užtikrina, kad visi patiekalų skoniai ir aromatai išryškės dar geriau. 

  UBY šeimos vyninė yra įsikūrusi pietvakarių Prancūzijoje, le Gers saugomoje teritorijoje, kurioje galima rasti paskutinius europinius balinius vėžlius. Vyninė Domaine d’Uby vynuoges skina tik tada, kai jos yra visiškai subrendusios, kad galėtų pagaminti koncentruotus vynus, pilnus vaisių ir gėlių aromatų. Vynuogės skinamos naktį ir yra apsaugomos anglies dvideginio sniegu, kad išvengtų oksidacijos. UBY rūsyje vynuogės maceruojamos, spaudžiamos pneumatiniu būdu, fermentuojamos žemoje temperatūroje ir brandinamos ant smulkių nuosėdų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne